بانک انواع آموزشی

آموزش کده (بایددر هر لحظه زندگی کرد.)

بانک انواع آموزشی

آموزش کده (بایددر هر لحظه زندگی کرد.)

بانک انواع آموزشی

(به بانک انواع آموزشی خوش آمدید) تهیه ی انواع آموزش های مربوط به وب وکامپیوتر.و....

قصد ما تهیه ی محتوای خوب عالی برای بازدید کنندگان محترم هستیم
آموزش های متفاوت

ارتباط با ما

turk.and.us@gmail.com

تبلیقات پذیرفته میشود

زیرساخت های بی سیم در شهرها

Admin.AT | يكشنبه, ۲۰ آبان ۱۳۹۷، ۱۰:۰۸ ق.ظ

زیرساخت های بی سیم در شهرها

Image result for ‫زیرساخت های بی سیم در شهرهای‬‎

شبکه از راه دور یک مسئله است که از آن به بعد به جوامع شهری تبدیل شده است. این چیزی نیست که در ده سال اتفاق می افتد، بلکه تغییری است که در حال حاضر اتفاق می افتد. هیچ کس نمیتوانست راه دور را پیش بینی کند تا شیوه ای که در آن وجود دارد، منفجر شود.


آیا ورود از راه دور به عنوان یک جنبه مهم چارچوب شهر شما را در نظر بگیرید؟


ما باید از چارچوب راه دور استفاده کنیم - به همان شیوه ما چارچوب آب و فاضلاب را در نظر می گیریم. چهار نفر از پنج آمریکایی می گویند که در دسترس بودن قابل حمل، بخش مهمی از زندگی روزمره آنهاست. بیایید مستقیما به نقطه برسیم - وب قابل حمل به یک عجله نیست، این یک نیاز است. بیش از پیش، پس از بررسی در مورد این موضوع، منابع مختلف می گویند یک چیز مشابه می اندیشند: شبکه وب در حال حاضر یک جزء اساسی از زندگی فعلی است. در دسترس بودن یک بخش اساسی از تلاش های خصوصی، زندگی در خانه و مدیریت زندگی است. ما باید همه کارهایی را که می توانیم در مناطق شهری انجام دهیم برای حمایت از ارسال چارچوب راه دور انجام دهیم.


نیاز فشرده سازی برای چارچوب قوی از راه دور فقط به افزایش است. دشوار است از علاقه مند به پایه های بیرونی اضافی برای خدمت به کسب و کار و اشخاص در شبکه های ما آگاه باشیم، اما این علاقه بیشتر خواهد شد. وقتی از راه دور نگاه می کنید، آیا به سادگی تلفن های همراه را در نظر می گیرید؟ این خیلی بیشتر از آن است. این دستگاه شامل متر آب، متر گاز، هر متر برق است. امروزه بسیاری از خودروهایی که امروزه حمل می شوند، دارای یک مودم قدرتمند همراه هستند. چراغ های فعالیت، چراغ های راه، اپل، حتی iWatches.

Image result for ‫زیرساخت های بی سیم در شهرهای‬‎

در زیر یک سال، حمل کننده های مهم شروع به گرفتن 5G در مناطق شهری آمریکایی از جمله کالیفرنیا خواهند کرد. بخش بزرگی از ما در مورد 5G شناخته شده است. در حالیکه تعریف درست هنوز تخلیه نشده است، فکر عمومی این است که اطلاعات قابل حمل را در سرعت های غیر قابل تشخیص از انجمن های اختصاصی پهنای باند اختصاص داده شود. این بدان معنی است که وب سایت از راه دور در تلفن های همراه ما به سرعت بسیار غیر قابل تشخیص از ما در خانه است. این یک تفاوت بزرگ خواهد بود. از زمان سازماندهی گسترده ای از وب پهنای باند، الگویی ضروری در بنیاد کنونی است. وجود وجود دارد که در آن داشتن یک انجمن سریع انفجار وب هرگز نیازی به یک ارتباط طراحی شده نیست. وظیفه و ادارات این پایه حمایت خواهد کرد شیوه ای که در آن جمع آوری اطلاعات، کسب و کار مستقیم و رویکرد زندگی روزمره ما را تغییر می دهد.


بسیاری از ما در اینجا از آشنایی وب با خانه های افراد یاد می کنیم. در ابتدا وب به عنوان یک کنجکاوی مشاهده شد. اکثر سازمان ها آن را مهم دانسته اند. با وجود اینکه ما به قلب موضوعی رسیدیم که اکثر سازمان ها دارای صفحه ی سایت بودند، آنها واقعا ایستاده بودند و هنوز در مورد چگونگی ارزش وب برای فرد عادی بحث زیادی وجود داشت. امروز، من فکر می کنم عدم قطعیت وجود دارد که بخش اصلی زندگی روزمره است. در حال حاضر اکثر سازمان ها به سادگی سایت ندارند، آنها فرم های متنوعی از سایت های خود را با تجارت الکترونیک در کار دارند. میلیاردها از طریق اینترنت فروخته می شود. برنامه های کاربردی بهبود یافته برای گرفتن عکس در تلفن های همراه مستقیما از درب. در ژانویه 2018، ذهن که 95 درصد از مشتریان پویای فیس بوک را از طریق تلفن های همراه در هر بار یک بار به ثبت رساندند. مقادیر نسبی زیادی در اطلاعات قابل حمل وجود دارد که نیاز به پایه راه دور را توسعه می دهد.


ویدیو قابل حمل یک بخش عظیم از این علاقه است. در حال حاضر بیش از 75٪ استفاده از اطلاعات کلی در حال پخش ویدئو است. افرادی که نزدیک یا پایین خط مشاغل هستند، به احتمال زیاد نسبت به مرکز و آمریکایی های با درآمد بالا، تنها یک منبع از دسترسی به وب را دارند.


این منبع اغلب یک تلفن همراه است. برای آنها فقدان اطلاعات ارزش افزوده صرفا بد نیست مرتب شده و ممکن است مرز میان آنها و رفاه عمومی، صرفه جویی در پول، سازماندهی کار و مالیات دهندگان باشد. ما واقعا نیاز به سرمایه گذاری بیشتر انرژی داریم که چارچوب راهبردی به عنوان یک کار کلیدی برای خدمت به افراد کم درآمد که در جوامع شهری زندگی می کنند، به کار گرفته می شود.


80٪ تماس های 9-1-1 با استفاده از تلفن های همراه تولید می شوند. آیا می توانستید تصور کنید که آن را به عنوان تلاش برای ایجاد بحران خواستار آن است که برای ارسال یک عکس از یک استادیوم بامزه ارزش دارد؟ قرار دادن منابع در پایه راه دور چیزی فراتر از یک فرصت درآمد است. مناطق شهری باید گسترش آن را افزایش دهند. چارچوب قوی راهبردی امنیت پایه را بازسازی می کند و می تواند زندگی را از بین ببرد.

Image result for ‫زیرساخت های بی سیم در شهرهای‬‎

مناطق شهری می توانند از گمانه زنی های بخش خصوصی برای جمع آوری بهترین چارچوب راه دور بدون هزینه به شهروندان بهره برداری کنند. این جایی است که ابتکار عمل دارد. جوامع شهری باید با جهان شبکه ارتباط برقرار کنند تا مسائل مربوط به شبکه را حل کنند.


پس از تقریبا یک ساعت کار در این زمینه، بدون در نظر گرفتن اینکه ما نمیتوانیم به شما بگویم که همه پاسخهای خوب و بد بر این اساس است که هر شهر دارای یک مشخصات و نیازهای خاص است. با این حال، آنچه من می توانم

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی