بانک انواع آموزشی

آموزش کده (بایددر هر لحظه زندگی کرد.)

بانک انواع آموزشی

آموزش کده (بایددر هر لحظه زندگی کرد.)

بانک انواع آموزشی

(به بانک انواع آموزشی خوش آمدید) تهیه ی انواع آموزش های مربوط به وب وکامپیوتر.و....

قصد ما تهیه ی محتوای خوب عالی برای بازدید کنندگان محترم هستیم
آموزش های متفاوت

ارتباط با ما

turk.and.us@gmail.com

تبلیقات پذیرفته میشود

هنگامی که او این کتاب را شروع کرد، Tripp می گوید که او خواستار ارسالی از نویسندگان و هنرمندان است، فکر می کند که او 100 ساله می تواند خوش شانس باشد. در عوض، بیش از 1000 نفر به صندوق پستی اش ریختند، و او را به دقت انتخاب کرد که او به عنوان نماینده مردم به طور کلی و بهترین گفت که تاثیر موسیقی است که به افراد برای ارائه سرگرم کننده، امید، بهبودی و تاثیر بر زندگی آنها. نتیجه یک کتاب تعاملی و چند رسانه ای است که شامل داستان ها، اشعار، عکس ها، و موسیقی و فیلم هایی است که خوانندگان می توانند در دستگاه های تلفن همراه خود گوش دهند و تماشا کنند.


من عاشق چگونگی خواندن متن هستم اولین شعر (که من به شاعر گوش دادم، با صدای بلند می خوانم) صحبت می کند و موسیقی را از طریق نسل ها در یک خانه قدیمی ترویج می کند. سپس داستان ها از طریق زمان، با داستان های هنرمندان از دوران کودکی خود، از طریق بزرگسالی، از نحوه تاثیر موسیقی بر زندگی آنها پیش می آید. عکس های مورد علاقه من در انتهای کتاب قرار می گیرند. Tripp می گوید: "موسیقی" ... بیش از دین، نژاد، زبان و حتی زمان است. "


داستان های سرگرم کننده از موسیقی و کودکان وجود دارد. شعر قدرتمند در مورد راهپیمایی حقوق مدنی؛ و داستان در مورد چگونگی کمک موسیقی به یک کشور هنری بوسنی پس از جنگ است. داستان های مؤثر در آوردن موسیقی موتزارت به یک زندان و استفاده از موسیقی راک برای کمک به افسردگی است. و تاریخ موسیقی نوازندگان سفر، از ابتدای زمان تا گروهی است که هر سال در تور پیاده روی ماساچوست شرکت می کنند. داستان دیگر (با موسیقی شامل) یک سلول انفرادی - که پل های نسل را از طریق سنت سانس "Le Cygne" پل می کند - زیبا است که خواندن و گوش دادن به آن. تقریبا غیرممکن است که انتخاب مورد نظر را انتخاب کنید، اما من واقعا از داستان مصاحبه ای با گلن کمپبل کوتاه مدت پس از آنکه او در سال 2011 با بیماری آلزایمر تشخیص داده شد، برخورد شد.


داستان های موسیقی یک کتاب فوق العاده است که به سختی می توان آن را کنار گذاشت. زمان هایی بود که من در اشک هایم در حال حرکت به نمونه هایی از مواجه شدن با موسیقی - و بارها و بارها - زندگی می کردم. همچنین من را لبخند زد، همانطور که یک هنرمند نشان می دهد که چگونه بچه ها در هائیتی مشتاقانه پس از غذا بازی می کنند، حتی بیشتر در مورد موسیقی بیش از غذا هیجان زده است.


Tripp کار فوق العاده ای را برای آوردن موسیقی به زندگی انجام داده است و نشان می دهد که موسیقی واقعا یک زبان جهانی را می گوید. مهم نیست که چه کشور یا پس زمینه چه مذهبی یا سیاسی، هنرمندان این کتاب همه چیز مشترک دارند: موسیقی بر زندگی آنها تاثیر می گذارد و از آنها برای برقراری ارتباط با دلشان استفاده می کنند.


من این کتاب را به هر کسی، موسیقیدان یا غیر موسیقیدان توصیه میکنم. Tripp قصد دارد جلد دوم را منتشر کند و نمیتوانم صبر کنم تا آن را بخوانم.

نظرات  (۱)

 • نگار جهانشاهی
 • خوب و عالی
  پاسخ:
  خیلی ممنون از نظرتون

  ارسال نظر

  ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
  شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
  <b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
  تجدید کد امنیتی