بانک انواع آموزشی

آموزش کده (بایددر هر لحظه زندگی کرد.)

بانک انواع آموزشی

آموزش کده (بایددر هر لحظه زندگی کرد.)

بانک انواع آموزشی

(به بانک انواع آموزشی خوش آمدید) تهیه ی انواع آموزش های مربوط به وب وکامپیوتر.و....

قصد ما تهیه ی محتوای خوب عالی برای بازدید کنندگان محترم هستیم
آموزش های متفاوت

ارتباط با ما


Image result for ‫چگونه می توان ایستگاه رادیویی دزدان دریایی خود را ساخت‬‎

چگونه می توان ایستگاه رادیویی دزدان دریایی خود را ساخت

ریز از زباله پیش برنامه ریزی شده که رادیو را تشکیل می دهد؟ سعی نکنید DJ را سرزنش کنید؛ انتقال بی سیم را ببندید فرستنده FM (مانند این یکی) یک ابزار ساده است که با پخش کننده موسیقی شما ارتباط برقرار می کند و آهنگ های شما را از طریق پرچم رادیویی ضعیف ارتباط می دهد. این پرچم می تواند توسط جمع کنندگان در منطقه فوری گرفته شود، با این وجود با چند تغییر می توانید آن را تقویت کنید و به 100 پا برسید. به رغم این واقعیت که ممکن است خیلی زیاد نباشد، می تواند خودکار شما را به یک وسیله نقلیه تبدیل کند که به عنوان یک ایستگاه رادیویی چند منظوره عمل کند.


این چیزی است که باید انجام دهید:


شما نیاز دارید


• فرستنده رادیو FM


• پودر برش


دستگاه تلسکوپی دریافت (نزدیک به 35 اینچ طول)


• آهن لحیم کاری


• سیم مسی


فرستنده را باز کنید


چنگ زدن بر روی جعبه فرستنده را پیدا کنید و آن را با یک برش بتونی باز کنید (اگر فرستنده شما پیچ بسته باشد، شما باید پیچ ​​گوشتی را باز کنید). مراقب باشید تا سخت افزار سخت افزاری را حفظ کنید. وقتی فرستنده باز است، سیم رادیویی را پیدا کنید. دستگاه های پذیرش ممکن است به نوع فرستنده ای که از آن استفاده می کنید، نوسان داشته باشد. در حقیقت سیم های رادیویی شبیه یک چوب فلزی کوچک است، در حقیقت یک سیم است، با این حال اغلب زمان آن مشخص شده است "حشره".


عرضه سیم دریافتی


سیم رادیو را بیرون بکشید و دستگاه پذیرش افزایش را در جای خود قرار دهید. دستگاه پذیرنده جدید، احتمالا در بسته بندی منحصر به فرد فرستنده جا نمی گیرد، بنابراین یک شکاف برای قطع سیم دریافت کننده یا ایجاد یک مورد دیگر (چیزی شبیه قلع Altoids باید کار کند). بسیاری از دستگاه های ضبط شده ضعیف وجود دارد که کار خواهند کرد، به سادگی اطمینان حاصل شود که سیم دریافت کننده جدید شما نزدیک به 35 اینچ است. در صورتی که سیم رادیویی شما بیش از حد طولانی باشد، پرچم خارج از محدوده استاندارد FM ارسال می شود. شما باید تضمین کنید که هر کس با گیرنده رادیویی می تواند تنظیم شود.

انحلال مقاومت


فرستنده های FM متعددی دارای یک مقاومت (معمولا با "R") به منظور محدود کردن شدت پرچم. از آنجا که هدف از این سرمایه گذاری برای کمک به پرچم است، شما باید هر مقاومتهایی که پیدا می کنید را اخراج کنید. اساسا هر مقاومت با سیم مسی را جایگزین می کنید، می توانید پرچم رادیویی را خیلی بیشتر گسترش دهید

گجت خود را انتخاب کنید


بعدا باید یک عود در فرستنده و ابزار مورد نیاز برای ارتباط برقرار کنید. این ابزار که شما می توانید از آن استفاده کنید و ارتباطی که فرستنده برقرار می کند، تغییر می کند از مدل تا نشان دادن، بنابراین شما باید خود را با مشخصات ذاتی قبل از خودتان آشنا کنید. هنگامی که این حس را ایجاد می کنید، می توانید شروع به ساختن لیست پخش ارتباطی خود و یا ضبط وب شخصی کنید.


آن را آزمایش کنید


هنگامی که فرستنده تغییر یافته شما مونتاژ می شود، باید ظرفیت انتقال امواج رادیویی را داشته باشد، اما قبل از اینکه زندگی کنید، باید بررسی کنید. رابط فرستنده را به ابزار خود و هر دو را روشن کنید. در آن زمان گیرنده رادیویی خود را به تکرار در فرستنده متصل کنید. در صورتی که همه چیز را با دقت انجام دادید، باید صدایی را که در ابزار همراه شما پخش می شود بشنوید. برای آزمایش پیغام ارسال شده، فرستنده خود را دورتر و دورتر از ذینفع خود حرکت دهید، وقتی صدا شروع به خم شدن می کند، تا آنجا که ممکن است کشف کنید.


زنده بمان


در سفر خود یک برچسب محافظ را تکان دهید تا عودت ایستگاه خود را ارتقا دهید. به این ترتیب وسایل نقلیه نزدیک به تشخیص اینکه چه اتفاقی می افتد، برای شنیدن ارتباط شما تشخیص داده می شود. پیش از این شما یک گروه خوش شانسی از تماشاگران کارگران فردی را که در آن جاده ایستاده بودند، جمع آوری کردیم. یا از سوی دیگر احتمالا شما می توانید وسیله نقلیه را که نزدیک شما را به عقب می اندازد توصیه کنید.

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی